Cennik Parkingu Darko

Parking lotnisko Balice Kraków

Cennik Parking lotnisko Balice Kraków

Aktualizacja: 15.05.2019
 Start / Cennik

1 dzień

20 zł

2 dni

35 zł

3 dni

45 zł

4 dni

50 zł

5 dni

55 zł

6 dni

60 zł

7 dni

70 zł

8 dni

75 zł

9 dni

80 zł

10 dni

90 zł

11 dni

95 zł

12 dni

100 zł

13 dni

105 zł

14 dni

115 zł

Doba rozpoczyna się od momentu wjazdu na parking

cena

Telefon: +48 693 771 671; +48 730 828 316

Tanie podróżowanie cieszy się coraz większym uznaniem na całym świecie! Jeszcze do niedawna jedyną formą wyjazdów zagranicznych były wycieczki organizowane przez biura podroży. Obecnie każdy z nas może polować na tanie bilety lotnicze, a weekendowy wypad do Norwegii czy na Teneryfę nie jest już niczym dziwnym. Jeśli i Ty kochasz tanie podróże, z pewnością wiesz, że problemem są nie tyle ceny lotów, co ich dostępność. Koszt dojazdu do danego lotniska często wielokrotnie przewyższa koszt biletu lotniczego. Jeśli nie uśmiecha Ci się wielogodzinna podróż pociągiem lub autobusem do Krakowa z Warszawy czy Gdańska, dojedź na lotnisko własnym samochodem. Dzięki naszej ofercie nie musisz martwić się o zabezpieczenie samochodu oraz ceny - wybierz nasz ​tani parking. Balice​ to port lotniczy obsługujący loty do wielu lokalizacji, a lotnisko znajduje się w dużej odległości od centrum miasta. Nie ryzykuj, że nie zdążysz na swój lot; przyjedź na lotnisko własnym samochodem i zaparkuj go na naszym parkingu. Przygotowaliśmy atrakcyjne ceny dla wszystkich naszych klientów.


Potrzebny Ci ​tani parking? Balice​ mają do dyspozycji naszą ofertę


Jeśli chodzi o ​tanie parkingi, Balice​ obsługiwane są przede wszystkim przez naszą firmę. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy strzeżony parking kótko- i długoterminowy. Nasz parking jest czynny całodobowo, dlatego zapraszamy także klientów planujących wylot w środku nocy. W cenie parkingu zapewniamy również transfer na lotnisko oraz przejazd z lotniska na parking po powrocie. Niskie ceny sprawiają, że z naszych usług korzystają klienci z całej Polski oraz mieszkańcy Krakowa. Doba rozpoczyna się z momentem wjazdu na parking, więc nie musisz czekać na konkretną godzinę lub przepłacać. Szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie, dzięki czemu wcześniej możesz zaplanować wszystkie wydatki związane z podróżowaniem. W naszym cenniku znajdziesz stałą cenę, bez żadnych dodatkowych dopłat i ukrytych kosztów. Za parking możesz zapłacić gotówką lub przelewem – to dodatkowa wygoda dla osób, które preferują płatności bezgotówkowe.


200 miejsc dla samochodów osobowych czeka na Ciebie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Planowanie zagranicznych podróży jeszcze nigdy nie było tak proste – i tak tanie! Jeśli planujesz wylot z lotniska w Krakowie, bez problemu możesz dostać się na miejsce własnym samochodem i zostawić go na naszym strzeżonym parkingu. Gwarantujemy, że nasze ceny nie zrujnują Twojego portfela! Nie ryzykuj podróży transportem publicznym i opóźnienia jeszcze przed wylotem – jeśli nie chcesz spóźnić się na odprawę, przyjedź na lotnisko swoim samochodem. Zaopiekujemy się nim przez cały okres Twojego wyjazdu; po powrocie nie musisz szukać dodatkowego transportu, ponieważ cena obejmuje także transfer z lotniska. Jeśli po powrocie do kraju nie masz ochoty na dalsze podróże transportem publicznym, zostaw swój samochód na czas wyjazdu na naszym parkingu. Po powrocie odbierzesz go bez problemu i wrócisz bezpiecznie do domu.Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony