Warto wiedzieć o parkingu Darko

Parking lotnisko Balice Kraków

Warto wiedzieć

 Start / FAQ
Czy otrzymam fakturę VAT?
Każdy z naszych klientów po dokonaniu płatności otrzymuje paragon. Jeśli potrzebujecie Państwo fakturę VAT, dane nabywcy należy podać podczas dokonywania płatności. Faktura zostanie wydrukowana natychmiast.
W jaki sposób dokonam zapłaty za parking?
Za parkowanie pojazdu można zapłacić gotówką lub przelewem.
Co powinienem zrobić, aby dostać się na parking po powrocie z podróży ?
Kiedy przybędziecie Państwo na lotnisko prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem. Numer telefonu do kierowcy znajduje się na bilecie parkingowym. W celu usprawnienia usługi bardzo prosimy pamiętać, aby wezwanie samochodu transferowego nastąpiło dopiero wtedy, gdy odbierzecie Państwo cały bagaż.
Czy parking jest bezpieczny?
Parking posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, takie jak ogrodzenie, szlaban, całodobową ochronę, system telewizji przemysłowej. Dodatkowo nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa profesjonalna firma ochroniarska. Wszystkie parkujące samochody objęte są ubezpieczeniem. Cała powierzchnia parkingu jest utwardzona, a w nocy teren jest oświetlony.
Jak dotrę z parkingu na lotnisko ?
Parking lotnisko Balice Kraków oddalony jest od terminala lotniska około 1 min. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy transfer na lotnisko oraz z lotniska na parking, wliczony w cenę biletu parkingowego. Transfery realizowane są 24 godziny na dobę od razu po przybyciu na parking lub tuż po powrocie z podróży.

Telefon: +48 693 771 671; +48 730 828 316

Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony