Gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku Kraków Balice?

Porady

 Start / Porady

Wybierasz się na lotnisko Kraków Balice, jednak nie wiesz gdzie zostawić samochód? Interesuje Cię parking przy lotnisku Balice? Podpowiadamy, gdzie najlepiej zaparkować samochód w okolicy lotniska, na co zwracać uwagę, wybierając parking w Balicach i na co uważać.

Gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku Kraków Balice

Tani parking w Balicach tuż przy lotnisku


Niewątpliwie jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwraca się uwagę, szukając miejsca parkingowego, jest jego cena. Stawki są zróżnicowane. Czy istnieje tani parking Balice? Jak najbardziej! U nas możesz liczyć na najniższą stawkę na rynku. Zostawiając samochód na jedną dobę, zapłacisz 30 zł. Pamiętaj jednak, że kolejne doby są tańsze. Im dłużej Twój samochód gości na naszym parkingu przy lotnisku Balice, tym mniejszy koszt dobowy. Za najem miejsca parkingowego na 2 tygodnie zapłacisz zaledwie 160 zł, natomiast każda kolejna doba będzie Cię kosztowała jedynie 10 zł.

Jeśli odwiedzasz lotnisko Balice, parking, na którym zostawisz samochód, powinien znajdować się blisko terminala. Zdecydowana większość podróżnych preferuje tak zlokalizowane parkingi, bo przecież nikt nie lubi długich spacerów z bagażami. Nasz parking w Balicach znajduje się naprzeciwko lotniska. Oznacza to bardzo krótki spacer, jednak nawet z niego możesz zrezygnować! Jeśli sobie tego zażyczysz, podwieziemy Cię pod sam terminal, nie pobierając za to żadnej dodatkowej opłaty.


Lotnisko Balice – parking i jakość jego usług


Nie każdy parking w Balicach to miejsce warte polecenia. Trzeba uważać, aby nie trafić na usługodawcę, który sprawi Ci wiele kłopotów. W okolicy działają liczne parkingi niestrzeżone. Mowa o miejscach, w których nikt nie będzie pilnował Twojego samochodu, jeśli zdecydujesz się tam go zostawić. U nas dozór jest sprawowany przez cały czas, bez względu na dzień tygodnia i godzinę.

Przed rezerwacją miejsca parkingowego sprawdź również, jakie opinie ma dany parking. Czy inni klienci mu ufają? To ważne, jeśli chcesz uniknąć przykrej sytuacji z brakiem wolnego miejsca postojowego po przyjeździe na parking. Zdarza się, że podróżni przyjeżdżają na parking, na którym zarezerwowali miejsce, a tam okazuje się, że nie mają gdzie postawić samochodu. Wtedy konieczne jest szukanie miejsca parkingowego na ostatnią chwilę. To bardzo stresująca sytuacja, a znalezienie wolnego miejsca blisko lotniska może się okazać nierealne.

Oszczędź sobie stresu i dodatkowych wydatków, rezerwując miejsce na sprawdzonym parkingu przy lotnisku Balice. Parking Darko to gwarancja, że zarezerwowane miejsce będzie wolne, gdy przyjedziesz na lotnisko. Dowodzą tego dobre opinie naszych klientów, które możesz w łatwy sposób znaleźć w naszej wizytówce Google. Jednocześnie oferujemy tanie usługi mimo lokalizacji tuż przy lotnisku. Zapraszamy serdecznie!


info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony