Gdzie zostawić auto na Balicach?

Porady

 Start / Porady

Zbliżają się długo wyczekiwane wakacje? Za chwilę bardzo ważna podróż służbowa? Jeśli jako środek transportu z Krakowa wybraliśmy samolot, warto zadbać o odpowiednią organizację swojego wylotu. Ostatnią rzeczą, o którą powinniśmy się martwić jest parking. Kraków Balice to port lotniczy, który znajduje się 11 km od centrum stolicy Małopolski. Plasuje się na drugim miejscu, zaraz po warszawskim lotnisku zarówno pod względem liczby realizowanych operacji lotniczych, jak i obsługiwanych pasażerów. Popularność ta niesie ze sobą konieczność wcześniejszego zabezpieczenia miejsca parkingowego. Z pomocą przychodzi parking Darko!

Gdzie zostawić auto na Balicach

Dobry parking na każdy rodzaj podróży – blisko i bezpiecznie

Darko Parking Kraków Balice znajduje się naprzeciwko lotniska. To znakomita lokalizacja dla każdego podróżującego samochodem. To idealne położenie parkingu pozwoli osobom starszym, niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi na bezproblemowe dostanie się do hali portu lotniczego. Całodobowa rezerwacja i całodobowy dozór sprawiają, że w tym miejscu można bez większych obaw zostawić swój samochód na dłuższy czas i skoncentrować się na podróży.

Dodatkowo parking oferuje bezpłatny transfer. Dzięki temu mamy gwarancję, że transport na lotnisko nawet podczas deszczu odbędzie się w komfortowych warunkach. Nie ma potrzeby planowania dodatkowego transportu, aby dostać na odprawę swojego lotu. Darko Parking Kraków Balice jest doskonale oznakowany, dzięki czemu bez trudu trafimy we właściwe miejsce, nie znając okolicy. Podróż można zaplanować jeszcze przed jej rozpoczęciem, ponieważ wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej parkingu.

Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarancją wakacji bez obaw

Plac parkingowy oferuje 200 miejsc dla samochodów osobowych. Jest otwarty i objęty dozorem przez całą dobę. Dostać się na teren parkingu można wyłącznie przez bramę wjazdową. Poruszanie się po placu ułatwia dobre oświetlenie, które obejmuje jego cały teren.

Na miejscu jest dostępna bezpłatna toaleta i istnieje możliwość skorzystania z kabli rozruchowych. Ze wszystkich proponowanych usług można korzystać całodobowo. Nie ma potrzeby, aby przyjeżdżać z wyprzedzeniem i czekać wiele godzin na odprawę na lotnisku. Przy wcześniejszej rezerwacji na pewno znajdzie się wolne miejsce na parkingu Darko!

info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony