Ile kosztuje parking na lotnisku w Krakowie? Koszt parkowania

Porady

 Start / Porady

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że najwygodniejsza forma podróży na lotnisko to jazda samochodem. Gwarantuje ona najkrótszy czas podróży, miejsce siedzące i niewielki koszt przejazdu. Jednak obawy budzi często kwestia parkingu przy lotnisku w Krakowie. Ile zatem kosztuje parking przy lotnisku Kraków Balice? Odpowiadamy!

Ile kosztuje parking na lotnisku w Krakowie Koszt parkowania

Tani parking lotnisko Kraków – to możliwe!


Planujesz dojechać na lotnisko samochodem? Cieszysz się na niski koszt podróży, jednak martwisz się, że za parking przy lotnisku w Krakowie zapłacisz tyle samo, co za bilety lotnicze? Rzeczywiście – ceny na niektórych parkingach zwalają z nóg. Wynika to z dużego popytu na usługi parkingowe w tej lokalizacji. Kraków Balice to popularne lotnisko, głównie ze względu na atrakcyjność turystyczną Krakowa. Dlatego niektórzy przedsiębiorcy znacząco podnoszą ceny za postój, wiedząc, że i tak znajdą chętnych. Oznacza to, że stawki są mocno zróżnicowane. Nie warto zatem rezerwować miejsca parkingowego na pierwszym lepszym parkingu.

Nasz parking przy lotnisku w Krakowie to gwarancja najniższej ceny! Za 1 dobę postoju zapłacisz zaledwie 30 zł. Niemniej bardzo niewiele osób wylatuje z miasta tylko na 1 dzień. Większość klientów pozostawia u nas samochody na dłuższy czas. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki. Im dłużej stoi u nas Twój samochód, tym niższe koszty parkowania za 1 dobę ponosisz. Przy 2 dobach całkowity koszt to 60 zł, przy 3 dobach – 80 zł. Natomiast za 2 tygodnie postoju zapłacisz 160 zł. Jeśli chcesz pozostawić auto na jeszcze dłuższy czas, za każdą kolejną dobę powyżej 2 tygodni zapłacisz 10 zł.


Co zapewnia nasz parking przy lotnisku Kraków Balice?


Zastanawiasz się, skąd tak niskie ceny za pozostawienie samochodu na naszym parkingu (lotnisko Kraków)? Wynikają one z wielkości naszego parkingu, która pozwala na obniżenie stawki przy jednoczesnej opłacalności prowadzenia biznesu. Poza tym uważamy, że każdy, bez względu na budżet dostępny na podróż, powinien mieć możliwość pozostawienia samochodu na parkingu nieopodal lotniska.

W ramach naszych usług możesz liczyć na szerokie miejsce parkingowe i dozór samochodu. Parking strzeżony to gwarancja bezpieczeństwa Twojego pojazdu. Nie musisz obawiać się kradzieży ani aktów wandalizmu – na naszym parkingu nigdy do nich nie dochodzi. Ponadto oferujemy również transport pod drzwi terminala lotniska. Jest to usługa całkowicie darmowa, wliczona w koszt wynajmu miejsca parkingowego.


info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony