Jak zarezerwować parking przy lotnisku? Podpowiadamy

Porady

 Start / Porady

Czeka Cię podróż samolotem z Krakowa? Podróż na lotnisko chcesz odbyć wygodnie, własnym samochodem? Zastanawiasz się, gdzie zostawić auto? Podpowiadamy, jak zarezerwować parking przy lotnisku Kraków Balice. Dzięki dokonaniu wcześniejszej rezerwacji zyskasz pewność, że wolne miejsce na parkingu przy lotnisku będzie na Ciebie czekało.

Jak zarezerwować parking przy lotnisku Podpowiadamy rezerwacja online

Parking przy lotnisku Balice – rezerwacja online


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się uruchomić rezerwację miejsc parkingowych online. Nie jest ona obowiązkowa, zatem wciąż masz możliwość przyjazdu do nas bez rezerwacji. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku nie dajemy gwarancji wolnego miejsca. Dysponujemy 200 miejscami parkingowymi, jednak nasz parking przy lotnisku Balice cieszy się dużą popularnością. Lokalizacja tuż przy terminalu sprawia, że czasami wszystkie miejsca są zajęte. Warto zatem zdecydować się na rezerwację online. W tym celu wejdź w zakładkę rezerwacji znajdującą się na naszej stronie i podaj następujące informacje:


  • czas rezerwacji miejsca,
  • imię i nazwisko,
  • adres mailowy i numer telefonu,
  • numer rejestracyjny samochodu,
  • markę samochodu,
  • ewentualne uwagi do zamówienia.

Gotowe! Teraz zaczekaj na potwierdzenie rezerwacji i przyjedź na najlepszy parking przy lotnisku Kraków Balice w określonym terminie.


Inne formy rezerwacji


Jeśli chcesz skorzystać z naszego parkingu przy lotnisku Balice, możesz dokonać rezerwacji na kilka sposobów. Rezerwacja online to tylko jedna z opcji. Możesz też wypełnić krótki formularz kontaktowy w zakładce kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak będzie to możliwe. Inna opcja to kontakt telefoniczny pod jednym z podanych numerów. Możesz również wysłać do nas wiadomość mailową.

Wcześniejsza rezerwacja miejsca na parkingu Kraków Balice to dobry pomysł ze względu na popularność lotniska. W jego okolicy, jak i na samym lotnisku, znajduje się wiele mniejszych i większych parkingów. Mimo to w szczytowych okresach, między innymi w wakacje, ciężko jest znaleźć wolne miejsce. Wcześniejsza rezerwacja jest w takich sytuacjach właściwie niezbędna. W przeciwnym przypadku trzeba się liczyć z koniecznością pozostawienia pojazdu na parkingu oddalonym od lotniska nawet o kilka kilometrów. Z pewnością nie jest to wygodne rozwiązanie.

Nasz parking przy lotnisku Balice znajduje się naprzeciwko terminala. Wystarczy kilka minut, aby pieszo dotrzeć na miejsce. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dla podróżnych z dużą liczbą bagaży czy ograniczoną ruchomością nawet taki dystans może być problematyczny. Dlatego oferujemy darmowy transport pod same drzwi terminala.


info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony