Tani bezpieczny parking przy lotnisku Kraków Balice. Który wybrać?

Porady

 Start / Porady

Na co zwrócić uwagę, wybierając parking przy lotnisku Kraków Balice? Na pewno znaczenie ma cena – zwłaszcza przy dłuższych wyjazdach. Jednak nie można zapominać również o bezpieczeństwie. Jednak czy tani parking może być bezpieczny? Którą ofertę wybrać, aby być spokojnym o swój samochód? Sprawdzamy!

Tani bezpieczny parking przy lotnisku Kraków Balice Który wybrać

Lotnisko Kraków Balice, czyli duży wybór parkingów


Jeśli chodzi o lotnisko Kraków Balice, wybór parkingów, na których możesz zostawić swój samochód, jest bardzo duży. Niektóre z nich, na przykład nasz parking Darko, znajdują się tuż przy lotnisku. Jednak parkingi lotniskowe są dostępne nawet kilka kilometrów od terminala i to właśnie te parkingi są zwykle najtańsze. Nasza firma stanowi wyjątek – oferujemy miejsca parkingowe tuż przy lotnisku w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli wybierasz się na lotnisko Kraków Balice, poszukaj parkingu, który będzie nie tylko tani, ale także bezpieczny. Zarówno przy samym terminalu, jak i w dalszej okolicy dostępne są i zaufane parkingi, na których Twojemu pojazdowi nic nie grozi, i takie, których lepiej unikać. Sprawdź, co wyróżnia parking przy lotnisku Balice, któremu można zaufać.


Bezpieczny parking Kraków Balice


Przy lotnisku Kraków Balice nieustannie kręci się wielu ludzi. Część z nich to podróżni zmierzający na lotnisko lub z lotniska, nie brakuje jednak również innych turystów oraz miejscowych. Tym samym pozostawiając samochód bez opieki, można mieć obawy co do jego bezpieczeństwa. Proponujemy zatem, aby zostawić pojazd na parkingu strzeżonym. Nasz parking jest monitorowany całodobowo, bez choćby minuty przerwy. Oznacza to, że cały czas mamy na oku Twój samochód.

Jednak niewątpliwie sam dozór to nie wszystko. Jest to najważniejsza kwestia, jednak nie poprzestajemy na tym środku ostrożności. Ryzyko wtargnięcia intruza na parking jest zminimalizowane dzięki bezpiecznemu ogrodzeniu. Parking jest ogrodzony, przez co wejście na niego w sposób niezauważony staje się bardzo trudnym zadaniem. Dzięki temu klienci korzystający z naszych usług doceniają nas w głównej mierze za bezpieczeństwo, które zapewniamy.

Pragniemy podkreślić, że nasz parking jest ubezpieczony. Dlatego, choć ryzyko jakiejkolwiek szkody praktycznie nie istnieje, gdyby jakimś cudem doszło do nieszczęścia, zostanie ono zrekompensowane przez ubezpieczyciela. Istotną kwestią jest również zwrot kluczyków właścicielowi pojazdu. Jeśli chcesz, możesz zostawić u nas kluczyki na czas postoju pojazdu. Nie masz jednak takiego obowiązku. Wolisz zachować je ze sobą, ponieważ dzięki temu czujesz się bezpieczniej? Proszę bardzo!


info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony