Tani parking przy lotnisku Kraków Balice – który wybrać?

Porady

 Start / Porady

W okolicach lotniska Kraków Balice parkingi są zwykle bardzo drogie. Wysoki popyt na miejsca parkingowe powoduje wzrost cen. Podróżni, którzy na lotnisko docierają samochodem, muszą go gdzieś zostawić. Dlatego też decydują się na pobliskie miejsca parkingowe, nawet jeśli ich ceny są zawyżone. Jednak wcale nie trzeba przepłacać. Tani parking w Balicach również jest dostępny. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze!

Tani parking przy lotnisku Kraków Balice – który wybrać

Tani parking Balice – zakres usług


Czy tani parking w Balicach świadczy usług na niższym poziomie niż ten o wyższych cenach? Czasami tak, jednak nie zawsze. Rzeczywiście w okolicy lotniska Kraków Balice parkingi oferujące niskie ceny często świadczą kiepskie usługi. Przede wszystkim niskie ceny dotyczą głównie parkingów zlokalizowanych w dużej odległości od lotniska. W takich przypadkach nawet jeśli dostępny jest darmowy transport, trudno mówić o wysokim komforcie. Podróż zabiera w końcu sporo czasu, często trzeba też oczekiwać na przyjazd busa transportującego klientów parkingu. Ponadto tania usługa oznacza zwykle, że parking nie jest strzeżony. Pozostawienie auta w takim miejscu wydaje się bardzo niebezpieczne – stwarza ryzyko kradzieży samochodu lub jego zniszczenia.

Jednak tani parking Balice może być też miejscem godnym uwagi. Niska cena nie zawsze oznacza bowiem niski poziom świadczonych usług. Dowodem tego jest nasz parking Darko. Sprawdź, dlaczego ten tani parking w Balicach to dobry wybór.


Kraków Balice – parkingi mogą być tanie, bezpieczne i położone blisko lotniska


Wymieniając tanie parkingi przy lotnisku Kraków Balice nie sposób pominąć parkingu Darko. Dajemy gwarancję najniższej stawki za miejsce parkingowe. Jednocześnie można zaliczyć nas do najlepszych parkingów przy krakowskim lotnisku. Przede wszystkim znajdujemy się blisko terminala. Dojście do niego spacerem nie zajmuje dużo czasu i nie stanowi dużego wysiłku. Mimo to oferujemy darmowy transport dla chętnych klientów. Jeśli chcesz, by dowieźć Cię pod same drzwi terminala, zapewnimy Ci transport!

Pragniemy podkreślić, że nasz tani parking w Balicach to miejsce bezpieczne, w którym Twój samochód nie ulegnie kradzieży ani zniszczeniu. Decydując się na nasze usługi, zostawiasz auto na parkingu strzeżonym. Auto jest pod dozorem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystko to w okazyjnej cenie.

Chcesz skorzystać z taniego i bezpiecznego parkingu tuż przy lotnisku? W takim razie czekamy na kontakt! Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz online, by zarezerwować miejsce parkingowe.


info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony