O firmie Parking DARKO

Parking lotnisko Balice Kraków

O Nas

 Start / O nas
Parking lotnisko Balice Kraków. Dogodne parkingi przy lotnisku w Krakowie. Parking DARKO.

Nasz serwis stworzony został z myślą o użytkownikach, w celu umożliwienia szybkiego i łatwego dotarcia na terminal lotniska.

Dzięki łatwemu przedstawieniu wszystkich informacji odwiedzając naszą stronę oszczędzasz czas, a dodatkowo zyskujesz GWARANCJĘ, że rezerwujesz parking po najniższej cenie.

Parking "Darko" to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się samochodem na lotnisko Kraków Balice.


Na życzenie klienta transport na terminal gratis!!!


Całodobowa rezerwacja z całodobowym dozorem.
Samochody osobowe - Ilość miejsc 200!


Zapraszamy!

Telefon: +48 693 771 671; +48 730 828 316

Parking przy lotnisku


Wybierasz się na wymarzone wczasy? Planujesz zagraniczną delegację, a podróż zaczynasz w Krakowie? W obecnych czasach komunikacja miejska zapewnia dojazd do niemal każdej lokalizacji w mieście – wszyscy wiemy jednak, jak niewygodnie podróżuje się autobusem z większym bagażem. Kursy autobusów nie są także zsynchronizowane z godzinami wszystkich lotów, a niepokój o ewentualne opóźnienia sprawia, że już na początku podróży odczuwamy duży stres. Chcesz oszczędzić sobie i swoim bliskim takich problemów? Wybierz się na lotnisko własnym samochodem! Dzięki temu nie musisz obawiać się opóźnień w rozkładach jazdy czy niewygodnej podróży z dużym bagażem. Duże lotniska znajdują się daleko od centrum miasta, przez co dojazd może wiązać się z pewnymi trudnościami. Wychodząc naprzeciw miłośnikom podróży czy i latania przygotowaliśmy specjalny ​parking – lotnisko Kraków​ znajduje się w najbliższym sąsiedztwie!


Wygodny ​parking przy lotnisku Balice ​– podróżuj bez problemów!


Jeśli przed dojazdem na lotnisko powstrzymywały Cię obawy przed problemami z parkowaniem i zabezpieczeniem samochodu, zapraszamy na nasz ​parking przy lotnisku Balice. ​Oferujemy naszym klientom atrakcyjnie położony i kompleksowo zabezpieczony parking. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie lotniska Balice, dlatego bez problemu zdążysz na odprawę na lotnisku. Nasz parking zapewnia utwardzone miejsca postojowe, na których możesz zostawić samochód nie tylko na weekend, ale również dłuższy zagraniczny wyjazd. Teren został specjalnie zabezpieczony, a sam parking jest całodobowo monitorowany. Twój samochód będzie u nas bezpieczny! Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy także bezpłatny transfer na lotnisko Balice – szczególnie osoby starsze lub podróżujące z dziećmi chętnie wybierają takie rozwiązanie. Transport odbywa się całodobowo i jest wliczony w cenę postoju – nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Zamówienie taksówki na lotnisko to często bardzo duży koszt. Możesz go uniknąć, wybierając własny samochód, który na czas wyjazdu możesz pozostawić na naszym zabezpieczonym parkingu.


Dobrze wiemy, że ceny biletów lotniczych stanowią często największy koszt podróży; wiele osób rezygnuje z płatnego i strzeżonego parkingu przy lotnisku z powodu oszczędności. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób wyjeżdżających na weekend – przygotowaliśmy także atrakcyjne ceny dla klientów planujących pozostawienie samochodu na parkingu przez dłuższy czas. Jeśli nie chcesz psuć sobie urlopu niepokojem o samochód lub wylatujesz z miejscowości innej niż miejsce zamieszkania, nasz parking to najlepsze rozwiązanie! Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy atrakcyjnie umiejscowiony parking przy lotnisku z możliwością bezpłatnego transferu na lotnisko. Zabezpieczony teren i monitoring to gwarancja niezawodności. Jeśli szukasz parkingu o atrakcyjnym położeniu i nie chcesz przepłacać za pozostawienie na nim samochodu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą fimą.Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony