Gdzie zaparkować samochód w Krakowie na tydzień?

Porady

 Start / Porady

Do Krakowa można dostać się na wiele sposobów różnymi środkami transportu. Jednak najczęstszym wyborem są samochody. O ile sam dojazd do stolicy Małopolski jest coraz mniej problematyczny, o tyle „schody” zaczynają się, gdy z Krakowa podróżujemy samolotem. Zostawienie samochodu w zatłoczonym mieście często graniczy z cudem. Jeśli już znajdziemy wolne miejsce parkingowe, jest oczywiście objęte strefą parkingową i należy je opłacić. Opłaty za parking w Krakowie należą do jednych z najwyższych w Polsce! By uniknąć dodatkowych opłat, a przede wszystkim zaoszczędzić sobie nerwów, warto zapoznać się z propozycją, którą oferują parkingi Balice.

Gdzie zaparkować samochód w Krakowie na tydzień

Pozostawienie auta na kilka dni w Krakowie? Tylko na parkingu nieopodal lotniska!

Jeśli nie mamy możliwości bezpłatnego pozostawienia samochodu w Krakowie, warto zwrócić uwagę na parkingi Balice. Port lotniczy znajdujący się pod miastem jest dobrze skomunikowany i w najbliższej okolicy oferuje kilka możliwości bezpiecznego zaparkowania samochodu. Dogodne parkingi Balice są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich planujących dalszą podróż samolotem. W przypadku tego środka transportu jest istotny czas, ponieważ odprawę należy odbyć do wyznaczonej godziny. Dlatego warto poszukać parkingu, który znajduje się w dobrym miejscu.

Świetnie położony jest Parking Darko, który znajduje się naprzeciwko terminalu. To miejsce, które powstało z myślą o podróżujących, którzy łatwo i szybko chcą dotrzeć na lotnisko. Dodatkowo odkryty i strzeżony przez całą dobę plac parkingowy w ramach swoich usług oferuje bezpłatny transport do terminalu! System rezerwacyjny jest łatwy w obsłudze i dostępny 24/7. Parking Darko może pomieścić 200 samochodów osobowych.

Co wchodzi w cenę rezerwacji miejsca parkingowego?

Nie wszystkie parkinigi Balice tak jak parking Darko są w stanie zapewnić dodatkowe usługi. Przez całą dobę można skorzystać z bezpłatnej toalety. Na miejscu są dostępne kable rozruchowe na wypadek problemów z akumulatorem. Teren parkingu jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, seniorów i rodzin z dziećmi.

Cały plac parkingowy otoczony jest ogrodzony i dozorowany przez profesjonalną firmę ochroniarską. Zarówno wjazd, jak i wyjazd jest możliwy tylko przez jedną bramę. Zostawienie samochodu w takim miejscu pozwala mieć spokojną głowę podczas wakacji lub podróży służbowej. Już przed podróżą można dokonać rezerwacji i skoncentrować się na innych sprawach organizacyjnych związanych z wylotem.

info kontakt
Copyright © 2015 Parking lotnisko Balice Kraków. Parking DARKO | Polityka Prywatności | Projekt strony